Home Mobilya İntema, 3 haftada teslim hizmeti başlatıyor

İntema, 3 haftada teslim hizmeti başlatıyor

by bist-viop

Koleksiyonundaki mutfaklarla her müşterinin ihtiyacına özel projelendirme yapan Türkiye’nin en köklü modüler mutfak markası İntema, bir ilke imza atarak kişiye özel tasarlanan mutfaklarda “3 haftada teslim” hizmetini başlatıyor. Bu kadar kısa sürede mutfak teslim taahhüdüyle benzersiz olan bu uygulama yıl boyunca devam edecek.

Dünyadaki en güncel trendlerle yenilediği stil sahibi koleksiyonu ve 7 yıla varan kalite güvencesiyle, ihtiyaca yönelik mutfak projeleri sunan İntema, hayalindeki mutfağa en kısa sürede sahip olmak isteyenler için benzersiz bir uygulamaya imza atıyor.

Deneyimli mimar ekibiyle tüketicinin beğenilerine ve ihtiyacına özel projelendirme yapan ve planlamadan montaja her aşamada hizmet veren İntema, hızlı teslim dönemini başlatıyor.

 

Ezber bozan teslim süresi

Yeni uygulama ile İntema, tüketicisine sipariş ettiği mutfak modelinin evine uygun ölçülerde üretimini yaparak 3 hafta içinde teslim etme sözü veriyor. Ezber bozan teslim süresiyle benzersiz hızlı teslim hizmetinden, yıl boyunca tüm İntema satış noktalarında yararlanma olanağı sunuluyor.

 

Prime ve İnova Mutfaklar hızlı teslim kapsamında

3 haftada teslim hizmeti, İntema’nın yeni koleksiyonundaki modern mutfak çizgileriyle tasarlanan “Prime” ve “İnova” serisi mutfakların belirli kapak gruplarında geçerli olacak.

Minimalist ve sade çizgileriyle karakterize olan “Prime” ve stil sahibi “İnova” serisi mutfakların hem kulplu hem de kulpsuz modellerinde sipariş verilebilecek.

 

En beğenilen renkler ve çevreye saygılı malzemeler

İntema, tüketicilerin bugüne kadar yaptıkları tercihleri dikkate alarak, 3 haftada teslim hizmetine, en beğenilen renk ve malzemelerde kapakları dahil etti.

3 haftada teslim kapsamına alınan kapak grupları, çevreye saygılı özellikleri ile de öne çıkıyor. Tüketiciler, hızlı teslim dönemi boyunca, anlaşmalı banka kartlarıyla geçerli olacak 10 aya varan taksit fırsatından da yararlanabilecek.

Hibya Haber Ajansı

Leave a Comment